Pon - Pt: 9:00 - 18:00
 • Produkcja mebli spawanych
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Przy produkcji mebli testujemy i wdrażamy nowe technologie.  Nasze produkty dopasowujemy do zapotrzebowania obsługiwanych rynków  oraz do wymogów norm krajowych i europejskich.
 • Profesjonalne wykończenia mebli
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Projektujemy wygląd mebli jak i innych elementów wnętrzarskich ze stali dla klientów indywidualnych oraz firm....
 •  Zajmujemy się produkcją mebli spawanych czyli realizujemy projekty nasze jak i klientów. Wykonujemy wszelkie...
 • Realizujemy projekty klientów dotyczących mebli stalowych ale i doradzamy służąc naszym doświadczeniem i znajo...

O kubispaw

Od dzieciństwa interesowałem się tym jak wiele można wykonać ze stali jak i innych materiałów i z zaciekawieniem przyglądałem się temu jak pracuje mój dziadek by samemu, po latach podążyć tą ścieżką zawodową.

Jestem profesjonalnym spawaczem od 2007 roku co świadczy o posiadanym niezbędnego w tej pracy doświadczenia. Przez cały ten okres czasu pracowałem w szanowanych i cenionych firmach międzynarodowych przy produkcji części samochodowych czy kotłów energetycznych oraz w hucie ArcelorMittal.

CZYTAJ WIĘCEJ
Produkcja mebli spawanych
95% Complete
Projektowanie mebli
80% Complete
Realizacja projektów klientów
75% Complete
Renowacja mebli ze stali
60% Complete

Strona głowna

Loren sum dolor sit amen, minuscule postulation sum at, afferent nanometer remediable nus re, audited dissimilar congratulate id am. It commodious nominate quadrennium vim, sea scapulae conglomeration in? An nostril officiation quo, vim an descend fastidious. Emu splendor disciplining pro. Bide accustom conceptual man ea, spatula transcriber theosophist nus at? Vim covet reformist an, ex pro spatula grange splendor!

Opinie klientów