Pon - Pt: 9:00 - 18:00
 • Produkcja mebli spawanych
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Przy produkcji mebli testujemy i wdrażamy nowe technologie.  Nasze produkty dopasowujemy do zapotrzebowania obsługiwanych rynków  oraz do wymogów norm krajowych i europejskich.
 • Profesjonalne wykończenia mebli
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Projektujemy wygląd mebli jak i innych elementów wnętrzarskich ze stali dla klientów indywidualnych oraz firm....
 •  Zajmujemy się produkcją mebli spawanych czyli realizujemy projekty nasze jak i klientów. Wykonujemy wszelkie...
 • Realizujemy projekty klientów dotyczących mebli stalowych ale i doradzamy służąc naszym doświadczeniem i znajo...

O kubispaw

Od dzieciństwa interesowałem się tym jak wiele można wykonać ze stali jak i innych materiałów i z zaciekawieniem przyglądałem się temu jak pracuje mój dziadek by samemu, po latach podążyć tą ścieżką zawodową.

Jestem profesjonalnym spawaczem od 2007 roku co świadczy o posiadanym niezbędnego w tej pracy doświadczenia. Przez cały ten okres czasu pracowałem w szanowanych i cenionych firmach międzynarodowych przy produkcji części samochodowych czy kotłów energetycznych oraz w hucie ArcelorMittal.

CZYTAJ WIĘCEJ
Produkcja mebli spawanych
95% Complete
Projektowanie mebli
80% Complete
Realizacja projektów klientów
75% Complete
Renowacja mebli ze stali
60% Complete

Strona głowna

Styl nowoczesny we wnętrzach ma swoje określone cechy. I choć pozornie jest on nieskomplikowany i często się o nim mówi nie wszystkie “nowoczesne” wnętrza domu spełniają kryteria stylu. Wnętrze powinno być proste, pełne światła i przestrzeni, minimalistyczne ale i interesujące w swej formie.

Nowoczesny styl wnętrza już od kilku sezonów nie schodzi z czołówki najchętniej wybieranych stylów przez dekoratorów.

Nie sposób więc nie zauważyć jak do tego idealnie komponuje się stal - tak silnie utożsamiana

z nowoczesnością i minimalizmem. Stalowe meble cechują się prostotą, geometrycznością jak i oryginalnością co cechuje styl modernistyczny. Świetnie nadają się do łączenie w przeróżne kombinacje ułożeń szaf czy blatów co pozwala na sporą dowolność w kreowaniu wnętrza realizując swoje indywidualne pomysły, wyobrażenia i preferencje. Ich zaletą również jest fakt, że współgrają do wszystkich kolorów jak i dodatków gdyż wymieniając zaledwie kilka dodatków można całkowicie odmienić przestrzeń. Stalowe meble są ogromnie popularne wnętrzach typu loft, industrialnych.

Opinie klientów