Pon - Pt: 9:00 - 18:00
 • Produkcja mebli spawanych
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Przy produkcji mebli testujemy i wdrażamy nowe technologie.  Nasze produkty dopasowujemy do zapotrzebowania obsługiwanych rynków  oraz do wymogów norm krajowych i europejskich.
 • Profesjonalne wykończenia mebli
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Projektujemy wygląd mebli jak i innych elementów wnętrzarskich ze stali dla klientów indywidualnych oraz firm....
 •  Zajmujemy się produkcją mebli spawanych czyli realizujemy projekty nasze jak i klientów. Wykonujemy wszelkie...
 • Realizujemy projekty klientów dotyczących mebli stalowych ale i doradzamy służąc naszym doświadczeniem i znajo...

O kubispaw

Od dzieciństwa interesowałem się tym jak wiele można wykonać ze stali jak i innych materiałów i z zaciekawieniem przyglądałem się temu jak pracuje mój dziadek by samemu, po latach podążyć tą ścieżką zawodową.

Jestem profesjonalnym spawaczem od 2007 roku co świadczy o posiadanym niezbędnego w tej pracy doświadczenia. Przez cały ten okres czasu pracowałem w szanowanych i cenionych firmach międzynarodowych przy produkcji części samochodowych czy kotłów energetycznych oraz w hucie ArcelorMittal.

CZYTAJ WIĘCEJ
Produkcja mebli spawanych
95% Complete
Projektowanie mebli
80% Complete
Realizacja projektów klientów
75% Complete
Renowacja mebli ze stali
60% Complete

Strona głowna

Wnętrza, w są zestawienia metaliczne przyciągają swoją prostotą, chłodem i niebanalnymi zestawieniami.

Stalowe motywu są wspaniałą innowacją wobec typowego wystroju w którym dominuje drewno. Pozornie przytłaczająca stal łatwo się zmienia pod wpływem odpowiedniej aranżacji a to jaki efekt uzyskamy zależy od ilości stalowych dodatków i zestawień.

To niewyczerpane źródło tworzenia interesujących a przy tym niezwykle praktycznych ozdób idąc na przekór przekonaniu jakby stal była nudna czy trudna do wykorzystania w “codziennym” wnętrzu. Warto jednak zadbać by otoczenie komponowało się z naszym głównym bohaterem - stalą. Niezwykle ważne są ściany - chodzi przede wszystkim o jakość farby jak i faktury samej ściany.

Efekt jak zwykle zależny jest od użytych dodatków - warto zachować zdrowy rozsądek by nie przytłoczyć stalowych elementów i tylko podkreślić ich urok. Jeśli obawiamy się, że stalowe dekoracje czy meble optycznie zmniejszą nam przestrzeń warto zastosować triki powiększające pomieszczenie - czyli trzymanie się zasady ciemnej podłogi, jaśniejszej ściany i białego sufitu - takie połączenie optycznie wyższe niż w rzeczywistości.

Oświetlenie jest kluczową sprawą; te naturalne wpadające przez okno jak i sztuczne czyli oświetlenie lamp. Podkreśla ono wnętrze jak i można wykorzystać je przy tworzeniu konkretnych dekoracji. Ostatecznie najważniejsze jest jednak i tak nasza kreatywność i nasz pomysł na to jak chcemy mieszkać bo najważniejsze by wystrój pokoi podobał się ich domownikom.

 

Opinie klientów