Pon - Pt: 9:00 - 18:00
 • Produkcja mebli spawanych
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Przy produkcji mebli testujemy i wdrażamy nowe technologie.  Nasze produkty dopasowujemy do zapotrzebowania obsługiwanych rynków  oraz do wymogów norm krajowych i europejskich.
 • Profesjonalne wykończenia mebli
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Projektujemy wygląd mebli jak i innych elementów wnętrzarskich ze stali dla klientów indywidualnych oraz firm....
 •  Zajmujemy się produkcją mebli spawanych czyli realizujemy projekty nasze jak i klientów. Wykonujemy wszelkie...
 • Realizujemy projekty klientów dotyczących mebli stalowych ale i doradzamy służąc naszym doświadczeniem i znajo...

O kubispaw

Od dzieciństwa interesowałem się tym jak wiele można wykonać ze stali jak i innych materiałów i z zaciekawieniem przyglądałem się temu jak pracuje mój dziadek by samemu, po latach podążyć tą ścieżką zawodową.

Jestem profesjonalnym spawaczem od 2007 roku co świadczy o posiadanym niezbędnego w tej pracy doświadczenia. Przez cały ten okres czasu pracowałem w szanowanych i cenionych firmach międzynarodowych przy produkcji części samochodowych czy kotłów energetycznych oraz w hucie ArcelorMittal.

CZYTAJ WIĘCEJ
Produkcja mebli spawanych
95% Complete
Projektowanie mebli
80% Complete
Realizacja projektów klientów
75% Complete
Renowacja mebli ze stali
60% Complete

Strona głowna

Meble ze stali mają niezwykle szerokie zastosowanie. Znane są z tego, że świetnie sprawdzają się głównie w branży gastronomicznej jak i również w przemyśle produkcyjnym i magazynach. Swoje zastosowanie meble ze stali znajdą również w domach i mieszkaniach gdyż cechują się wytrzymałością, funkcjonalnością jak i ciekawym, oryginalnym wyglądem. Nie straszne są im zmienne czynniki zewnętrzne, negatywne działanie bakterii, wysoka temperatura czy kwasy. Bardzo łatwo je czyścić, doskonale się prezentują i mogą nam służyć przez długi okres czasu.

Meble ze stali to połączenie idealne gdyż jest to surowiec cechujący się odpornością i trwałością co przekłada się ich dogodne użytkowanie. Są odporne na korozję gazową; spowodowaną kwasami i innymi roztworami jak i rdzę dzięki dodatkowi stopów takich jak na przykład chrom.

Stalowe meble świetnie nadają się w branży gastronomicznej gdyż są odporne na wspomniane już wcześniej kwasy, które pojawiają się podczas przygotowania żywności. Meble te łatwo wyczyścić i dzięki temu zapewnić w kuchni najwyższe standardy higieniczne. Na stal nie wpływa także wysoka temperatura co przekłada się na popularność w wykorzystaniu stalowych mebli w kuchni.


Meble ze stali dodatkowo cechują się niezwykle oryginalnym wyglądem i idealnie pasują do każdego stylu wnętrza jak i koloru. Nie można nie wspomnieć, że dzięki połysku jaką ma stal fantastycznie wyglądają w otoczeniu kuchennych urządzeń.

Opinie klientów