+48 884 369 064 Pon - Pt: 9:00 - 18:00 biuro@kubispaw.pl
Pon - Pt: 9:00 - 18:00

O Kubispaw

 • O firmie

  Od dzieciństwa interesowałem się tym jak wiele można wykonać ze stali jak i innych materiałów i z zaciekawieniem przyglądałem się temu jak wykonać je samemu, by po latach podążyć tą ścieżką zawodową.

  Jestem profesjonalnym spawaczem od 2007 roku co świadczy o posiadanym niezbędnego w tej pracy doświadczenia. Przez cały ten okres czasu pracowałem w szanowanych i cenionych firmach międzynarodowych przy produkcji części samochodowych czy kotłów energetycznych oraz w hucie ArcelorMittal.

  Postanowiłem założyć własną firmę by zacząć nowy rozdział w swoim życiu czerpiąc motywację od żony ale przede wszystkim po to by móc pomagać ludziom pragnących praktycznych i oryginalnych rozwiązań do swoich domów,  mieszkań, miejsc pracy czy nawet ogrodów.

  Posiadając niezbędne uprawnienia i doświadczenie z dumą mogę stwierdzić, że realizuję projekty zawsze od początku do końca wykorzystując własne pomysły ale i słuchając tego czego chcą moi klienci bo ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. 

  ...
 • Czym się zajmujemy ?

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem jak i realizacją zleceń dotyczących produkcji wszelkich mebli jak i innych elementów użytkowych w tym komód, szafek, stołów, ław, półek, krzeseł oraz wielu innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły jak i sugestie klientów.

  Naszym głównym materiałem do produkcji wyrobów jest czarna stal spawana lakierowana proszkowo lub akrylem metodą natryskową.

  Do wykończeń najczęściej wykorzystujemy drewno lakierowane lub impregnowane, szkło; zwykłe, hartowane lub dymione oraz materiał tapicerski.

  Dbamy o to by materiały przez nas używane zawsze były dopasowywane do oczekiwań i zleceń klientów.

  ...

Doświadczenie zawodowe

 • 2007

  SPAWANIE - MOJE POCZĄTKI

  ...
 • 2010

  PRODUKCJA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

  ...
 • 2012

  PRACA W HUCIE ARCELORMITTAL

  ...
 • 2018

  POCZĄTEK DZIAŁALNOŚCI KUBISPAW

  ...

Jeśli chciałbyś stworzyć z Nami swój wymarzony mebel ?

Zaprojektuj z nami swoje wymarzone meble na wymiar ! Wiele lat doświadczeń sprawia, że w branży nie mamy sobie równych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI